Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş 

Antalya Olgun Travesti Melike

  • Listelenmiş: 25 Ekim 2023 15:01
  • Süre sonu: 573 days, 9 hours

Açıklama

Çok seveceğiniz ele avuca gelen bir Olgun Konyaaltı travesti Melike, Antalya mature travesti olarak sizlerin karşısına, kendi resimlerini sunarak gelmiş bulunmakta. Antalya anal escort olarak da çalışan bu kadın, uzun zamandır Antalya yaşlı travesti olarak çalıştığı için, artık kullanmadığı hiç bir deliği yok. İstediğiniz bütün ilişki şekillerini uygulayan bu Antalya sınırsız fantezi travesti ile, her pozisyonda ilişkiye girebilirsiniz. Sınırsız olan bayanlarla ilişki yaşamak tüm erkeklerin istediği bir durum.

Şimdi yine konu arayışına düşmüş, gün ortasında ilan girmeye çalışıyorum ve yine aklımın içi bomboş. Zaten yine çok sıcak bir hava var, bulunduğum konumda bu sıcaklığı görmek mucize gibi bir şey ama, bu yıl hiç olmayan şeyler yaşanıyor. Mevsim normallerinin üzerinde bir hava var. Evde oturup hiç dışarı çıkmamak lazım. Burası şu anda böyleyse Antalya ne durumdadır acaba, cidden çok merak ediyorum.

Benimle birlikte olacağınız en güzel Antalya sınırsız travestiler olarak çalışan bayanlardan sadece bir tanesi. Antalya Merkez travesti olarak çalışan bu ateşli seksi bayanla beraber olurken, saatlerin ne kadar hızlı geçtiğine inanamayacaksınız. Erkeklerin hemen hepsi uçkuruna düşkün yaratılmış canlılar olduğu için, Antalya travesti bayanlardan tek ve mutlak beklentileri, kendilerini koşulsuz şartsız mutlu etmeleridir. Başka da fazlaca bir şey istemezler.

Gerçi ben şu anda ne şartlar olursa olsun, orada olmayı tercih ederdim. Denize girer, kendimi ılık sulara bir bırakıp, balon balıklarıyla cebelleşmeyi tercih ederdim. Ne yazım ki yine Tanrının siktir ettiği yerde, kendimi eve kapatmış, sizlere bu yazıyı yazıyorum. En kısa sürede şu bulunduğum yerin monotonluğundan canımı kurtarmam gerekiyor. Yoksa kafayı bozmam an meselesi. Umarım elinizdeki şansların kıymetini iyi değerlendiriyor ve mutlu olmanın yollarını arıyorsunuzdur. Sizin yerinizde olmak isteyen binlerce insan var, ne yazık ki imkanlar ve koşullar el vermiyor.

 

674 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 74264bfb619ee322

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popular Ads Overall

Sold Ads