Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş 

Antalya Sınırsız Travesti Melda

  • Listelenmiş: 10 Ağustos 2023 01:43
  • Süre sonu: 589 days, 10 hours

Açıklama

Selam beyler ben Antalya anal yapan travesti Melda, sizlerin en gözde ve ateşli Antalya eve gelen travesti bayanı olmaya devam ediyorum. Yatakta her zaman en iyi ben olduğum için olsa gerek, her zaman ilk tercihinizi benden yana kullandığınız için, sizlere sonsuz teşekkür ediyorum beyler. Beni nu kadar el üstünde tutmanız beni fazlasıyla şımartıyor. Tabi bu şımarık hallerimi size yatakta göstermek de benim en büyük hünerlerimden bir tanesi.

Antalya sınırsız travestiler, genellikle çeşitli özel hizmetler sunarlar. Bu cinsel içerikli hizmetler, müşterilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre değişebilir. Travestiler, genellikle cinsel hizmetler sunmaktadır. Ancak, müşterilerin tercihlerine bağlı olarak farklı hizmetler de sunabilirler. İşte bunların sunabileceği bazı hizmetler şunlardır.

Yahu artık ben bu sıcaklara ciddi anlamda tahammül edemiyorum. İyi ki şu aralar Antalya’ da falan değilim. Herhalde kafayı yerdim. Şu an bulunduğum konum, her zaman soğuk olmasıyla bilinir ama bugün hava en aşağı 35 dereceydi. Şimdi bile o kadar sıcak ki, uyumak istiyorum ama uyuyabilmek ne mümkün. Sıcak iklimde yaşayan insanlar bu duruma nasıl tahammül ediyor, ciddi anlamda anlamak mümkün değil. Tatil planları yapıyorum, sonrasında hava durumunu inceleyince bu kararımdan anında vazgeçiyorum. Eylül ortası gelene kadar da böyle bir istekte asla bulunmayacağım. Daha konumumda olan sıcaklığa dayanamıyorum, oralarda ne yaparım bilemem. Bu arada kendinize çok dikkat edin arkadaşlar. Bu havalarda mümkün olduğunca dışarı çıkmamaya özen gösterin. Beyin kanaması geçirmek istemiyorsanız, bu dediklerim kulağınızın bir kenarında dursun. Sağlık her şeyin başı arkadaşlar. Bir kere elden gitti mi, tekrar düzelmesini sağlamak çok zor oluyor. Özellikle belli bir yaştan sonra.

192 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 64164d41310642ef

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popular Ads Overall

Sold Ads