Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş 

Antalya Bar Travesti Özlem

  • Listelenmiş: 6 Ocak 2023 19:19
  • Süre sonu: 556 days, 7 hours

Açıklama

Barlarda ve içkili mekanlarda yanınızda takılan Antalya bar travesti Özlem ile, önce mekanlarda deli gibi eğlenip, sonra seks dolu bir Antalya travestileri gecesi yaşamak sizin elinizde. Işıklar caddesi travesti olarak, Kaleiçi ve Üçkapılar travesti bayanlarla, Antalya’ nın en gözde mekanlarında boy göstermeyi seven beylerin, her zaman ilk önceliği ve tercih hakkı bu bayandan yana oluyor. Kendinize yanınızda gezecek bir partner arıyorsanız, siz de deneyimleyin.

Bugün bütün günümü alışveriş yaparak geçirdiğim için, saatin nasıl geçtiğini fark etmedim ve sizlere bir saat kadar geç bir süre içinde, ancak bu yazıyı oluşturmayı akıl ettim. Aslında şu anda yemek yediğim bir mekânın terasında, serin serin oturuyorum. Şimdi oralarda hava ne derecede sıcak ve çekilmez bir haldedir, düşünmek bile istemiyorum. Gerçekten size Allah kolaylık versin. Ben şu anda bulunduğum yerin sıcağına tahammül edemiyorum ki, orada şartlar ne çetindir kim bilir. Gerçi ortağım bana yazmış 5 kilo ter döktüm diye, az çok tahmin ediyorum. Tabi ki oraların da bir avantajı var, deniz var sonuçta.

Yine gecenin bir yarısı aynı terane. Ben yine uğraşıyorum ki saatine zamanlayım da bir içerik geliştireyim. Yahu vallahi bazen bıkkınlık geliyor ama yapacak bir şey yok. Ne güzel internette bir dizi buluyorum ve tam kendimi kaptırıyorum ki, saati fark ediyorum. Sonra bir ara veriyorum ve dizinin ya fa filmin bütün heyecanı kaçıveriyor. Şimdi yine bir Antalya Merkez escort olarak bir film buldum, tam onu izlemeye başlamıştım ki saati fark ettim. Bugün akşam zaten bir saat geç kaldım, dedim bari bunu zamanında halledeyim. Daha da bir sürü yapmam gereken iş var. Allahtan gece uykusunu pek sevmiyorum da, eve gelince işlerimi halletmeye zamanım oluyor. Kadın olmak cidden zor ve mesuliyet gerektiren bir yaratılış. Hiç iş bitmiyor. Ne gündüz ne de gece, boş zaman dediğin şeye inanılmaz derecede hasretsin. İnsanın kendine ayıracağı özel saatleri yok gibi bir şey. Bazen erkek olmayı ne kadar çok istiyorum. Gün boyu taşak kebabı.

Çok mu bunaldınız, kendinizi Akdeniz’ in sularına bırakıverin. Belanızı mi istiyorsunuz. Şu an denizde olabilmek için neler vermezdim doğrusu. Mahrumiyet bölgesinde ancak Avm gezebiliyoruz. Tek yaptığımız aktivite bu. Buna da şükür diyelim. En azından yanımda kafa dengi bir insanla biraz üst baş aldım, az da olsa beynim boşaldı.

 

191 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 89664a6e65d3c0c7

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popular Ads Overall

Sold Ads