Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş 

Belek Travesti Mery

  • Listelenmiş: 9 Haziran 2023 06:10
  • Süre sonu: 555 days, 10 hours

Açıklama

Arabaya gelen Antalya Belek travesti bayanlar için yeni hatunlar diye başlık atmak bana cidden tuhaf gelse de, bazı salak tipler var, illa arabada seks fantezisini yapacak. Boş ormanlık bir alana gidecek, Antalya travesti kadın ya da artık her neyse, paçasının birini sıyıracak aşağı, bir taraflarına çalı çırpı gire çıka seks yapacaklar. Bir elin kadında, Antalya Serik travesti olarak gözün uzaklarda, aman buradan ses mi geldi, köpek mi çıkacak diyerek nasıl odaklanıp da seks yapıyorlar, cidden anlamış değilim doğrusu.

Bir adam hatunu kucağına oturttu ve ona neler yapacağını düşünmeye başladı, onu bu halde gören bir sürücü kamera ile kayıt almaya başladı. Olayda yaralanan olmadı çünkü bizim Antalya sahibe travesti bayanlar asla aşırıya kaçmazlar, bizimkiler pek bir kibar ve anlayışlı tiplerdir öyle filmlerde gördüklerinize benzemez. Biz yine bir şey demedik ama bıktık bu olaylardan artık, ne yazık ki serinlemek için bazen seks yapmak isteriz.

Sikerim öyle fanteziyi de ayak üstü yarı çıplak seksi de. Bana göre çok anlamsız bir ilişki şekli ama ne yazık ki bunun hastaları var. Kadınların bir çoğu da müşterilerin bu taleplerinden bıkmış durumda. Yazık kız beni arayıp, arabaya çağırmanın diye sayfasına yazmamı rica ediyor. Antalya evi olan travestiler sizleri evine davet ediyor, mis gibi yatakta tepişmek varken, siz hala dört teker üstünde macera peşindesiniz. Mal mısınız amk, böyle fantezi mi olur lan. Yine de bir şansınızı deneyin. Belki sizin gibi bir geri zekalı kadın da vardır, denk getirir ve bir maceraya atılırsınız. Umarım bir şeyler ısırmaz bir taraflarınızı. Ben artık yavaş yavaş işi gücü toparlayıp, evimin yolunu tutarak keyif yapma peşindeyim. Siz de artık nasıl biliyorsanız öyle davranın ağa.

 

685 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 75064a8603dd49e3

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popular Ads Overall

Sold Ads