Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş 

Demre Travesti Münevver

  • Listelenmiş: 8 Mayıs 2023 18:10
  • Süre sonu: 555 days, 10 hours

Açıklama

Evinize gelen Antalya Demre travesti Münevver, en süslü gecelerinizin göz alıcı prensesi olan Antalya anal travesti olarak yatağınıza renk katıyor. Sınırsız bu kadınla tüm iç noktaları ve delikleri sonuna kadar yoklamak sizin elinizde. Tüm deliklerini sizlerin emrine amade eden bu güzel kız zamanın akışını değiştirecek cinsten bir güzellik. Böyle dengenizi değiştirebilecek bayanlarla beraber olmak, sizin ufkunuzu ve cinsel becerilerinizi de geliştirir.

Her şeyden geçtik şimdi bir de dolandırıcımız çıktı. Kadrolu eleman sanki ibne, işi gücü bırakıp kızlara mesaj atıyor bugün ilan gününüz diye. Şimdi böyle piç adamların yüzünden bizi de dolandırıcı sanıyor kızlar iyi mi. Arada mesaj atıyorum ki, siteye yeni alım yapayım, hem biz ekmek kazanalım hem de onlar diye, elli tane küfür yiyorum. İndirim veriyorum gelmiyorlar, sonra siteyi fark edip kendileri daha fazla ücretle reklam artırıyorlar. Bu salak adamların yüzünden gereksiz yere uğraşıp duruyoruz.

Ateşler içinde yanan bedenlerimiz birbirine sürttükçe daha fazla ateşleneceğiz ama önemi yok, adam üç yaşında birisinin üzerine telefon yaptırmış manyak herkes böyle iş olur mu? Bu durumda tatbiki paraları yanmış herkes kafayı yemiş, kaç paralık telefona bir yirmi bin lira kayıt parası ödenir onu anlamıyorum ben. Vatandaş altmış beş bin liralık telefon kullanıyor, ben siteciniz gariban bin liralık telefon kullanıyorum, yazık lan bana para kazanmak lazım bu durumda.

Kimsenin kimseye güveni kalmıyor. Biz de saatlerce parmak ve dirsek çürütelim şurada, reklam koyup da para kazanacağız diye. İyi ki bizim kızlar uyanık da böyle fili atalara düşmüyor. Hatta diğer kızların bana yardırdığı gibi, benimkiler de ona yağdırıyor. Bu işler böyle ne yaparsın. Dolandırıcı her alanda boş durmuyor. Herkes kolay kazanmanın yolunu bulmuş.

 

201 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 33364a85ac16d232

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popular Ads Overall

Sold Ads