Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş 

Finike Travesti Ceylan

  • Listelenmiş: 8 Nisan 2023 12:10
  • Süre sonu: 557 days, 5 hours

Açıklama

Sevişme yapan Finike travesti Ceylan ile, uzun bir ön sevişme sonrası sende geçmek iyi olacaktır diye düşünüyorum. Kaprisi olmayan bir Antalya yeni travesti her yerine boşalmanıza izin veriyor. Antalya prezervatif kullanmayan travesti olarak bu kadın, içine boşalmanıza da izin veriyor. Sizdeki keyif kimsede olmaz tabi. Her istediğiniz özellik bir kadında toplanmış durumda, daha ne olsun ki. Erkeklerin zaten tek gayesi de bu değil mi.

Hem güzel olsun, ayrıca her türlü muamelenin de hakkını versin ve de ucuz olsun. Bu kadar şeyi bir arada bulmayı bekleyen insan bana göre ya çok salaktır, ya da kendini fazlasıyla zeki sanıyordur. Rüya görmekten vazgeçin beyler. Bu kadar özelliği bir arada bulmanız neredeyse imkansız. Ha siz belki de çok yakışıklısınız ve kadın sizden aklık hoşlanmıştır. Ancak bu şekilde bu dediklerimi yakalayabilirsiniz.

Konumuza dönecek olursa Alanya büyük memeli travesti bayan numarası isteyenler olabilir, şahsen ben de iri meme severim eli tam bir dolduracak. Üste alıp gel git yaparken memelerini avuçlamayı severim, o değil de ben geçmişte bu tip şeyler yazarken kendi kendime azar sonra dışarı çıkar karı kız peşinde koştururdum, sıcaklardan herhalde bu gün pek bir şey yok.

Canı çok seks yapmak isteyen bir afet de sizi kullanmak isterse, işte o zaman olur. Yoksa ümit etmek bile anlamsız. Şimdi bir arkadaşımda oturmuş acaba eve gidince ne izlesem ya da ne yapsam diye düşünürken, sizlere buradan seslenmek zorunda olmak bazen çok bunaltsa da, rahatlatan yönleri de yok sayılmaz. Canımın istediği her konuda, herkese saydırma özgürlüğü cidden çok güzel bir duygu beyler bayanlar. Şanal olmak çok eğlenceli.

Etiket Yok

242 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 3764a857bfb1aee

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popular Ads Overall

Sold Ads