Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş 

Gecelik Travesti Jale

  • Listelenmiş: 28 Nisan 2023 02:27
  • Süre sonu: 576 days, 8 hours

Açıklama

Müşterisini gecelikle karşılamayı seven Antalya gecelik travesti Jale, en gösterişli gece kıyafetleriyle kapıyı açtığı anda, aklınız başınızdan uçup gidecek. Daha yatağa girmeden önce bu Antalya kaliteli travesti hatun sizi zevke getirip azdıracak, eliniz ayağınız tutmayacak hale gelecek. Seksi çok seven siz erkekler, bu tarz kadınlara asla dayanamaz, bir dediklerini iki etmezsiniz biliyorum. Ne para ne de başka bir şey isteklerinizin önüne geçemez.

Şimdi yanınızda kükreyen bir insanla bu yazıyı yazmak harbiden çok zor oluyor. Kafamı odaklayıp da bir içerik oluşturmakta zorluk çekiyorum şu an. Horlayan insan gördüm de, kükreyen birisini siz hiç gördünüz mü bilmiyorum. Bu durum çok ciddi hastalıkların göstergesi olabilir. Bunu biliyorsunuz değil mi, beyler bayanlar. Mesela belki uyku akneniz var ve bu durumun farkında bile değilsiniz.

Antalya gecelik görüşen travestiler içinde Jale ile geçireceğiniz bir gece, hayatınızda hiç yaşamadığınız bir deneyim olacak. Heyecan, tutku ve unutulmaz anlarla dolu olan bu geceyi kaçırmak istemezsiniz. Randevu almak için hemen iletişime geçin ve Abay ile unutulmaz bir gece yaşamaya başlayın. Siz de diğer müşterilerin deneyimlerine katılmak ve hayatınızı renklendirmek için Jale hanımın kapısını çalabilirsiniz.

Bu durumda olan insanlar, ömür boyu derecesi ayarlanmış olan oksijen maskesiyle yaşamak zorundadır. Eğer daha yeni yeni horlamaya başlamış iseniz, bir an önce kontrole gitmenizde fayda var. Şu anda cidden zor anlar yaşıyorum. Gerçi uzun zamandır alıştım ama, uyuyana kadar hala bu durumun sıkıntısını çektiğim kesin. İyi ki uyuyunca bir şey duymuyorum da çok fazla sorun teşkil etmiyor. Bu gün gündemi, şu anda yaşadığım olaydan dolayı seçtim. Genelde kafama takılan olaylara yer veririm burada. Bu gün de sağlıkla ilgili bir konuda yazmak istedim.

714 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 97164c2f9441dc5f

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popular Ads Overall

Sold Ads