Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş 

Kemer Escort Mila

  • Listelenmiş: 10 Eylül 2023 12:10
  • Süre sonu: 558 days, 8 hours

Açıklama

Aldatmayı seven Antalya Kemer travesti Melis, bu zamana kadar hayatına giren tüm erkekleri aldattığını itiraf etmekten çekinmiyor. Kemer otel travesti olarak çalışan bu kadın, ne yazık ki şu anda evli ve Antalya anal travesti olarak çalışırken, kocasının kendisi ile ters ilişki yaşamadığı için, bu işi başka erkeklerle gizli saklı olarak yapmaktan, çok fazla haz duyduğunu ve gizli olduğu için de inanılmaz keyif aldığını söylüyor.

Hep siz mi aldatacaksınız amk, bir kere de kadınlar yapsın. Bu günkü konuyu bi nedenle özel olarak seçtim. Şimdi eşinizden tuhaf isteklerde bulunup da, size karşılık vermeyince, soluğu dışarda almak sizin adetiniz. Bu kadın işte bu akışı tam olarak tersine çevirmiş durumda. Kocamla beraber olmak istedim, o bana asla o delikten ilişki yaşamak diye cevap verdi, ben de anal seksi bir kereliğine olsa bile denemek istedim. Bu nedenle de internette, sosyal medyadan tanıştığım ilk erkekle hemen bunu denedim. İnanılmaz zevk aldığım için de artık o günden sonra, bir daha asla duramadım. Baktım olacak gibi değil, bir yerden okuduğum bir makale sayesinde bu sayfalarını öğrendim, hemen yeni bir numara aldım ve buraya girdim dedi.

Anlattığına göre şu anda hem keyif alarak seks yapıyor ve Aynı zamanda da para kazanıp birikim yapıyormuş. Bence parayı bulunca ilk işi kocayı boşamak olacak ya neyse. Bu yazıyı buraya kadar her hangi bir yerden çalmadan çırpmadan yazmanın mutluluğunu yaşayan bendeniz kaldığım yerden devam edeceğim ve sizlere arama motorlarının gücünü göstereceğim. Burada yazımın son anlarını yaşarken, klima çarpmasın diye dereceyi düşürüyorum, ama alevler içinde yanan vücudumu artık nasıl zapt ederim bende bilmiyorum.

 

336 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 2964ab239cc314a

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popular Ads Overall

Sold Ads