Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş 

Korkuteli Travesti Özüm

  • Listelenmiş: 4 Nisan 2023 10:10
  • Süre sonu: 551 days, 9 hours

Açıklama

Şahane bir hatunum bu siteden çalışan, Korkuteli travesti Özüm sizlerin şu yüzüne çıkmamış tüm isteklerinize Antalya fantezi escort olarak cevap vermeyi her zaman iyi biliyor. Bu Antalya travestileri kadın tüm tabulardan uzak, yıkılmaz denen kurallarının tamamını egale etmiş çok seksi ve ateşli bir hatun. Ne yaşamak istiyorsanız, size asla hayır demeyen, bu kelime lügatinde olmayan bir kadın. Âdeta bir seks tanrıçası.

Şimdi beyler her zaman istedikleriniz olsun, kadınlar sorgusuz sualsiz sizin her istediğinizi yapsın istiyorsunuz, bunu çok iyi biliyoruz. Azla yetinmeyen, bir verdikçe hep dehasını isteyen, doymak bilmeyen, azgın, istediği olmayınca da çocuk gibi tipler yapıp, soluğu sokakta alan değişik bir ırksınız. Hep daha fazlası olsun değil mi. Evdeki kadını kendinize eş değil, köle aldınız. Yatakta her istediğiniz zaman, her pozisyonda devirin, istediğiniz yemekler pişsin, ev tertemiz olsun. Hatta siz yetmediniz yedi sülalenize hizmet etsin, hürmet göstersin. Ananız, bacınız ayrı ezsin kızcağızı, gelin kaynana burnumdan getirsin. Tabi bununla da bitmedi, dahası da var! Her sene köpek gibi istediğiniz kadar kullasın, çocuklarınıza da baksın.

Sarışın ve ince belli bayan seven erkeklerin ilk tercihi olacağı bir kesin. Bu kadar çelimsiz bayanda ne buluyorsunuz, onu da anlamak mümkün değil ama, herkesin bir keyfi var, zevkler tartışılmıyor. Ben erkek olsam beli elimde kalıp, çıt diye kırılacak diye, korkmaktan kendimi alamam doğrusu. Ayrıca sikim, ete mi girecek kemiğe mi batacak diye oturur bi düşünürdüm galiba. İşte her şey yine tercihte bitiyor. Bana göre kadın dediğin bir parça ele avuca gelmeli. İlk önce göz doldurmalı. Bu erkekler için de geçerli. Ben bir bayan olarak, çok zayıf bir erkekle beraberlik yaşamak istemem doğrusu. Kemikleri kesinlikle bir yerlerime batar. Bende aynı erkekler gibi bir erkeğin önce poposuna bakarım. Siz çoğu erkekler de kadının önce kalçasına bakmıyor musunuz. Erkek dediğin biraz heybetli olacak ki, kimin hatun kimin herif olduğu belli olsun değil mi canlar.

Siz de azmış, salyası akan köpek gibi, soluğu her fırsatta dışarda, hatunu boynuzlamakta bulun. Tabi sözüm meclisten dışarı. Yapmayan üzerine alınmasın. Yapanlar da ta amınıza koyum sizin! Önce erkek olun da elinizdeki kadının kıymetini bilin. Çoğunuzun ay parçası gibi eşleri olduğuna eminim. Ama ne fayda değil mi. Doyumsuz itler!

 

196 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 4864a2e73fce68d

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popular Ads Overall

Sold Ads