Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş 

Vip Travesti Kalp

  • Listelenmiş: 1 Temmuz 2023 12:10
  • Süre sonu: 556 days, 9 hours

Açıklama

Seninle birlikte orgazm olacak olan Antalya vip travesti bayan, tüm pürüzsüz güzelliğini Antalya Rus travesti olarak gözler önüne sermekten, hiç bir veriş duymuyor. Birliktelik yaşayacağınız Antalya sınırsız fantezi anal travesti bayanlar içinde her zaman, en özel anları yaşayacağınız bir partner var. Şimdi bu bayanla beraber olacak olan beyler de kendinizi ayrıcalıklı hissedin. En güzelleri tercih ettiğinizi aç çok tahmin ediyoruz zaten.

Bugün nelerden bahsetsem diye lafa yorarken, az önce arkadaşın izlediği belgesel temalı diziden kopya almak istedim. Şimdi bu kadının yanlış hatırlamıyorsam Antalya’ da plajı da var. Hangi ilçede hatırlamıyorum ama, sanırım gitmişliğim de var. Kadının hayatına az çok kulak misafiri oldum, tam anlamıyla lafa patlatmamış olsam da, duyduklarım bana yetti diyebilirim. Sezar’ dan çocuğu olan bu hatunun maşallah vermediği adam kalmamış. Zaten en son duyduğun da, ölüm sebebi intihar galiba. Ayrıca bu kadın galiba zenci, çünkü siyahi bir karakter oynatmışlar. O nedenle bir fikir yürüttüm.

Şimdi haberlerde avaz avaz bağırıyorlar ya en düşük memur maaşı şu kadar olacak diye, tabi külliyen yalan. Ben annemle konuştum, mutemetlikle görüştüm, o kadar zam olmayacak dedi, ben de annemin yalancısıyım beyler bayanlar, ama sonuçta bir Manavgat travesti olarak memur çocuğuyum. Diyelim ki oldu, zam verdiler, verseler ne olacak ki. Adam sağ olsun her gün, her şeye 100%100 zam koyuyor. Kaşıkla verip kepçeyle alma deyimi de tarih oldu. Artık kazanla alma devrine geçtik. Şimdi zamanında söylemiştik ama ne yazık ki sesimizi kimseye duyuramadık. Bu saatten sonra olacakları milletçe yaşayıp göreceğiz. Kendinize soktunuz da, o kazığı bize de iyi itelettiniz. Diyecek hiç bir şey bulamıyorum. Bizi de yaktınız ya, hepinizi tebrik ediyorum sadece. Ben ve benim gibi insanlar biz aç kalmayız, olan sizin gibi beyinsizlere olacak. Artık hiç birinize acımıyorum. Madem attınız oy, ceremesini de çekeceksiniz. Zaten artık siyaset falan hepimizden geçti, hepimize giren girdi çünkü. Geçmiş olsun.

Şimdi merak ettim ve bir müsait anda oturup izlemeyi düşünüyorum. Daha sonra yine bu konuya değinirim belki. Anladığım şu, bütün güzel kadınlar, ellerindeki bu nimeti bir şekilde kullanmayı iyi bilmişler. Tarihte bir sürü bu şekilde olan, güçlü ve güzel karakter var. Demekti güzellik olmasa bir bok yapacakları yokmuş. Biraz da zeka olunca, dünyanın götüne parmak atmışlar.

194 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 57364a98f619cd19

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popular Ads Overall

Sold Ads